Hizmetlerimiz

Hacamat Kursu

Birebir uygulamalı hacamat kurslarıyla Adan Zye hacamat tedavisi eğitimi. Hangi hastalıklara hangi noktalardan hacamat yapılır en ince detayına kadar öğreniceksiniz.

Sülük Kursu

Ülkemizde yetişen sülük türlerinden tutunda hangi sülük türleri hangi hastalıklarda kullanılır, uygulama noktaları, hangi hastalra kullanılmaz Adan zye öğreniceksiniz.

Manuel Terapi

Kadim Tıb'ın en önemli öğretilerinden biri olan ve tamamen yan etkisiz olan Manuel Terapi eğitimi ile sizde bu halkanın bir nesili olabilir, Manuel Terapiyi öğrenebilirsiniz.


Hacamat Malzemeleri

Türkiyenin dört bir yanına hacamat malzemeleri satışımız mevcuttur. Hacamat tedavisinde kullanılan ürünleri streil bir şekilde kapıda ödeme sistemi ile ayağınıza kadar gönderiyoruz.

Sülük Üretimi

Kendi Sülük çiftliğimizde yetiştirdiğimiz sülüklerle sülük ihtiyacınızı karşılıyoruz. Tamamen kendi üretimimiz olan sülükleri streil ortamlarda yetiştirerek kargoyla ayağınıza kadar gönderiyoruz

7/24 İletişim

Eğitimlerden sonra da aklınıza takılan sorunlarınızı çözmeye yardımcı oluyoruz. Dilediğiniz zamanda bizimle iletişim kurarak aklınıza takılanları sorabilirsiniz


 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Hacamat & Sülük ve Manuel Terapi ile ilgili iletişim için bize 7/24 Ulaşabilirsiniz.
  • Email: bilgi@izmirhacamatkursu.com
  • Website: www.izmirhacamatkursu.com
  • Telefon: 0543 350 18 20
  • GSM: 0543 350 18 20